Firmast - Kodukliima

Kodukliima Grupp OÜ

Tegutseme moodsa kütte valdkonnas, olles keskendunud soojuspumpade, ventilatsiooniseadmete ja jahutusseadmete müügile, paigaldusele ja hooldusele. Alates 2009 aastast oleme Eesti Soojuspumba Liidu liige. Kuulume Eesti Külmaliitu.

Soojuspump võimaldab kütta säästlikumalt ja hoida oma igakuised püsikulud madalad. Soojustagastusega ventilatsiooniseadmed tagavad tervisliku sisekliima ning tagastavad soojuse väljuvast õhust. Jahutusseadmete abil on võimalik tagada soovitud temperatuur kuumal suvel. Teostame enda ja ka teiste paigaldatud seadmete hooldus- ja remonttöid. Meie spetsialistid on läbinud vastava koolituse ja oleme registreeritud fluoritud kasvuhoonegaase ja osoonikihti kahandavaid aineid sisaldavate seadmete ja käitlemistoimingute (FOKA) registris. Käitlemisluba nr FKKL/322847. Osaühing Kodukliima Grupp omab MTR registreeringuid EEH006898 ja EEP002684, mis annab meile loa teostada kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide projektreerimist ning ehitamist.

Suudame pakkuda oma klientidele alati soodsat hinda ja kõrget kvaliteeti, luues seeläbi võimaluse märkimisväärseks igakuiste küttekulude kokkuhoiuks. Kodukliima Grupi üle-Eestilise spetsialistide võrgustiku abiga leiate endale sobiva lahenduse, mida on kergesti võimalik paigaldada ka juba olemasolevasse hoonesse. Kõikidele meie seadmetele kehtib ka 2-aastane garantii.

Võtke ühendust meie spetsialistidega ja tulemuseks on majanduslik kokkuhoid ning keskkonna säästmine!

Võta ühendust