Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-100U5-E - Kodukliima

Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-100U5-E

Värske õhk ruumis aastaringselt
Puuduliku ventilatsioonisüsteemiga majad sunnivad meid tihti ruume tuulutama. Tuulutamisega sisse tulev õhk on talvel külm ning vajab soojendamist. Probleemi la
hendamiseks on Mitsubishi Electricu tootevalikus kompaktsed ventilatsiooniseadmed, mis võimaldavad ruumis õhuvahetust ning sissepuhutava õhu soojendamist.
Lossnay VL-100U5-E ventilatsiooniseade muudab õhu puhtaks ja värskeks, taaskasutades kuni 85% soojusenergiast. Kõrge kasuteguri tagab patenteeritud soojusvaheti, mis välistab sulatamise vajaduse ja kannab väljatõmmatavast õhust sissepuhke õhule üle tunduvalt suurema osa energiat kui traditsiooniline soojusvaheti.
VL-100U5-E parandab sisekliimat tunduvalt, sest vähendab radooni kontsentratsiooni ruumis. Lisaks eemaldab suitsu ja muud lõhnad ning vähendab hallituse tekkimise riski. Allergiaprobleemide korral võib seadmele tellida õietolmufiltri.
Lihtne paigaldada
VL-100U5-E paigaldamine võtab aega vaid mõned tunnid. Tarnekomplektis olevad ventilatsioonitorud sobivad seinapaksusele 50-550 mm. Paksemate seinte jaoks on lisavarustusena pikendustoru. Seade on varustatud 1 m pikkuse 230 V toitejuhtmega.

Loe edasi.. näita vähem..
599 €

Hind sisaldab käibemaksu