Ventilatsiooniseade Airobot S2 ERV - Kodukliima

Ventilatsiooniseade Airobot S2 ERV

AirobotSoojus- ja niiskustagastusega plaatsoojusvahetiga ventilatsiooniseade.
Airobot – kõige nutikam ventilatsioonisüsteem.
Meie tootevalikus on saadaval Airobot ventilatsiooniseadmed. Need Eestis toodetud ja arendatud seadmed on eriti tuntud just oma efektiivsuse ja nutikuse poolest. Standardis on varustatud Airobot seadmed õhutemperatuuri, õhuniiskuse ja süsihappegaasi (CO2) ja lendlevat orgaaniliste ühendite (VOC) anduritega ning seade töötab automaatselt inimese heaks, et tagada parim võimalik sisekliima. Sensorid analüüsivad Sinu kodu sisekliimat ja reguleerivad vastavalt sellele õhuhulkasid.

Airobot ventilatsiooniseadmeid on võimalik juhtida läbi iOS ja Android mobiilirakenduse kõikjalt, olenemata asukohast. Mobiilirakenduse kaudu näeb reaalajas oma eluruumide õhukvaliteedi näitajaid ning ka tagasiulatuvalt statistikat.

Airobot seadmed on saadaval ka niiskustagastusega (ERV mudel). Talveperioodidel aitab siseruumide niiskuse langust vähendada ning mõnevõrra tõsta – niiskuse tagastus toimub väljatõmmatavast õhust. Kui tavalise soojusvaheti puhul viiakse kogu tekkinud niiskus kohe välja, kuid niiskustagastuse puhul tagastatakse osaliselt ruumidesse tagasi. Näiteks kui kasutatakse vannituba, siis seal tekkinud niiskus kantakse kogu elamupinna peale laiali, mis omakorda tõstab tuntavalt sisekliima kvaliteeti. Eriti sobilikud on need külma Eesti kliimasse, kus kütteperioodil langeb siseruumi niiskus ebamugavalt madalaks.

Niiskustagastusega soojusvaheti on oluliselt külmakindlam, mistõttu on ka külmumiskaitse energiatarve väiksem talveperioodidel.
Suveperioodidel ei lase üleliigsel niiskuse ruumidesse siseneda. Niiskustagastusega soojusvahetis ei teki normaaltingimustes kondensaatvett, mistõttu ei pea seadmele paigaldama veeäravoolu.

Airobot ventilatsiooniseadmete eelised ja standardvarustus:
· Integreeritud andurid – Airobot seadmed sisaldavad standardis erinevat tüüpi andureid õhutemperatuuri, õhuniiskuse, süsihappegaasi (CO2) ja lendlevate orgaaniliste õhuosakeste (VOC) mõõtmiseks.
· Ruumides viibimise tuvastus – kui ruumides ei viibita, lülitab seade end energiasäästu režiimile ning ventileerib minimaalsel võimalikul kiirusel. Tavarežiim taastub automaatselt kui inimene jõuab ruumidesse.
· Kuni 30% väiksem energiatarve võrreldes tavaliste ventilatsiooniseadmetega: integreeritud CO2 andur koostöös teiste anduritega võimaldab nõudluspõhist juhtimist. Seade analüüsib pidevalt teie kodust sisekliimat ning hoiab seda soovituslikul tasemel. See pikendab filtrite eluiga, samas vähendab oluliselt energiatarvet ning küttekulusid.
· Niiskusrežiim – vannituba kasutades reageerib Airobot niiskuse kiirele muutusele koheselt ning lülitub automaatselt suuremale kiirusele ja ventileerib seni kuni ruumid on kuivad.
· Suvine jahutus – Airobot seadmetel on suvine möödapääsuklapp, mis töötab automaatselt. Kui maja on suvepäeval üle kuumenenud, saab masin aru kui välistemperatuur on langenud alla sisetemperatuuri, avab klapi ja juhib jahedama välisõhu ruumidesse.
· Külmumiskaitse – külmas kliimas võib juhtuda, et seadme soojusvaheti külmub ära. Standardis integreeritud ja modulaarselt (0-100%) juhitud küttekeha jälgib, et soojusvahetiga seda ei juhtuks.
· Maailmaklassi soojustagastuse efektiivsus kuni 96%.
· Niiskutagastus (ERV) – lisana pakutav niiskustagastusega soojusvaheti võimaldab talveperioodil hoida õhuniiskust oluliselt kõrgemal tasemel, mis tagab tervislikuma sisekliima. Suvisel perioodil aga ei lase üleliigsel niiskusel ruumidesse siseneda.
· Nutitelefoni kaudu juhtimine – seadet on võimalik juhtida iOS või Android mobiilirakenduse kaudu.
· Maaküttepõhise eelkütte ja jahutuse ühendamise võimekus (lisa)
· Lisana saadaval ka õhuosakeste suurust mõõtev andur (PM), mis jälgib, et tolmu sisaldus õhus ei oleks liiga suur.
Isemõtleva, nõudluspõhiselt juhitud ja kõrge soojustagastusega ventilatsiooniseadmega on teil:
· Madalamad küttekulud
· Väiksem energiakulu
· Filtreid tuleb vahetada harvemini, mis säästab raha

Saadaval on kahte tüüpi mudeleid:
Seinale paigaldatav Airobot S ja V – Elegantse disaini ning ülima efektiivsusega soojustagastusega ventilatsiooniseade, mille eesmärk on tagada teile parim sisekliima.
Lakke paigaldatav Airobot L – Ülimalt vaikne ning kompaktne soojustagastusega ventilatsiooniseade.
Airobot seadmed on arendatud ja toodetud Eestis.

Loe edasi.. näita vähem..
4195 €

Hind sisaldab käibemaksu