Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-50S2-E - Kodukliima

Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-50S2-E

Värske õhk ruumis aastaringselt
Puuduliku ventilatsioonisüsteemiga majad sunnivad meid tihti ruume tuulutama. Tuulutamisega sisse tulev õhk on talvel külm ning vajab soojendamist. Probleemi lahendamiseks on Mitsubishi Electricu tootevalikus kompaktsed ventilatsiooniseadmed, mis võimaldavad ruumis õhuvahetust ning sissepuhutava õhu soojendamist.
Lossnay VL-50S2-E ventilatsiooniseade muudab õhu puhtaks ja värskeks, taaskasutades kuni 85% soojusenergiast. Kõrge kasuteguri tagab patenteeritud soojusvaheti, mis välistab sulatamise vajaduse ja kannab väljatõmmatavast õhust sissepuhke õhule üle tunduvalt suurema osa energiat kui traditsiooniline soojusvaheti.
VL-50S2-E parandab sisekliimat tunduvalt, sest vähendab radooni kontsentratsiooni ruumis. Lisaks eemaldab suitsu ja muud lõhnad ning vähendab hallituse tekkimise riski. Allergiaprobleemide korral võib seadmele tellida õietolmufiltri.
Lihtne paigaldada
VL-50S2-E paigaldamine on lihtne, sest seina sisse on vaja ainult ühte paigaldusava. Võid seadmega asendada olemasoleva värske õhu sissetõmbeava. Tarnekomplektis olev ventilatsioonitoru sobib seinapaksusele 50-650 mm. Seade on varustatud 1 m pikkuse 230 V toitejuhtmega.

Loe edasi.. näita vähem..
549 €

Hind sisaldab käibemaksu